top of page

Hotel Emir Palas Hakkında

Muğla’nın en güzel ve el değmemiş koylarından biri olan Ekincik Koyu ormanların arasında kalmış, doğal bir limana sahip enfes güzellikte bir koy. Doğanın içinde, şehir hayatında uzak, mavi ile yeşilin buluştuğu Ekincik Koyu yazın tatil severlerin oldukça fazla tercih ettiği bir yer.

Ekincik Koyu’nda yazın deniz suyu sıcaklığı 25-35 derece arasında değişiyor. Sarıgerme ve İztuzu Plajına göre Ekincik’in denizi daha sakin. Deniz sığ değil. Sahilde kum ve taş karışık. Ekincik Plajı çocuklu aileler için oldukça uygun bir plaj.

Hotel Emir Palas olarak 2016 yılında kapılarımızı açtığımız siz misafirlerimize konforlu, uygun fiyatlı ve huzur dolu bir tatil sunma çabası içerisindeyiz. 8 odamız kapılarını denizin eşsiz manzarasına, 4 odamız kapılarını tabiatın güzelliklerine açmaktadır. Odalarımızın hepsi standart olmakla birlikte içerisinde çift kişilik yatak,klima, TV ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Gerektiğinde 2 tane tek kişilik yatak açılmaktadır. Tesisimize ait açık havuzumuz da vardır.

Plaja yürüme mesafesinde nefes kesici çam ormanlarının arasında yer alan şirin otelimizi, huzurla kendinizi, dinlemek, sessiz sakin bir tatil geçirmek için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Mutfağımıza gelirsek tamamen el yapımı doğal ürünlerle hazırlanmış sabah açık büfe kahvaltısı, dört çeşit günlük ve taze yapılmış mezeler eşliğinde ızgara çeşitleri, çorbası ve tatlısı ile enfes akşam yemekleri hizmete dâhildir.

bottom of page